slider_1
slider_2
slider_4
slider_4
slider_5

LG Hausys – folie PCV i PET

hausya

Okleiny Decofoil służą do powlekania powierzchni na prasie membranowej lub bez- membranowej.
To wielowarstwowa struktura na bazie polichlorku winylu, stosowana do oklejania płyt wiórowych, pilśniowych, sklejek i płyt MDF oraz innych materiałów przeznaczonych do produkcji drzwi, frontów meblowych, listew dekoracyjnych i paneli ściennych.

Ze względu na termoplastyczne właściwości okleiny Decofoil można – w odróżnieniu do innych laminatów pochodnych papierów żywicowanych – bez trudu formować wokół krawędzi, we frezach, zagłębieniach czy na profilach. Cała widoczna nośna część elementu łącznie z krawędziami oklejana jest w ciągu krótkiego cyklu na prasach membranowych lub prasach bez zastosowania membrany. Dzięki pigmentom i nadrukom oklein, nadawaniu różnych faktur czy uszlachetnianiu powierzchni różnorodnymi efektami (imitacje drewna, powierzchnie perłowe, metaliczne, na wysoki połysk) możliwa jest nieograniczona kreatywność w zakresie pokrywania powierzchni.

Dodatkowe wykończenie powierzchni poprzez oklejanie folią ochronną lub powleczenie specjalną warstwą lakieru zapewnia odporność na zarysowania, ścieranie czy oddziaływanie czynników chemicznych, stosownie do wybranych kryteriów norm DIN.

Nasze okleiny wyróżniają się nie tylko wysoką jakością użytkową, ale także pięknym i bogatym wzornictwem. Przygotowując kolekcję magazynową opieraliśmy się na wnikliwej analizie rynku, obserwacji aktualnych tendencji i trendów w dziedzinie wzornictwa a także na doświadczeniu uzyskanemu poprzez kontakty z naszymi klientami, których życzenia i pomysły staramy się spełniać.

W magazynie w Droszkowie k. Zielonej Góry znajduje się ponad 60 wzorów oklein dostępnych w stałej sprzedaży. Ponadto pomagamy naszym klientom w realizacji bezpośrednich dostaw z zakładów w Korei w zakresie kolekcji magazynowej oraz indywidualnie wybranych wzorów.

Kolekcja magazynowa 2015/2016

Katalog folii

  • Grubość: 0,40mm-0,55mm
  • Szerokość: 1440mm-1450mm
  • Długość rolki: standardowe 100mb i 200 mb w zależności od rodzaju okleiny
  • Na życzenie klienta dostarczamy rolki o długości nawet 10mb


Okleiny PCV 3D klasyczne: jednobarwne i drewnopodobne

Okleiny PCV 3D Innoface (super mat)

Okleiny PCV 3D Premium High Gloss (wysoki połysk)

Okleiny PET 3D High Gloss (wysoki połysk)

Partner-BIS sp. z o.o.
Droszków ul. Dębowa 26
66-003 Zabór
tel.: +48 68 32 75 250
fax: +48 68 32 75 037
e-mail: partner@partner-bis.pl

Elka Systemy Informatyczne
Projektowanie i pozycjonowanie stron www